Вовчанської міської ради Чугуївського району Харківської області
Вовчанський ЗДО №7 (ясла-садок)
Сторінка директора
«У світі існує дві складні речі – керувати і виховувати.»
Імануіл Кант
Грабар Ганна Вікторівна
директор Вовчанським закладом дошкільної освіти № 7 (яслами-садком) Вовчанської міської ради, вихователь
Освіта вища, закінчила у 1997 році Харківський державний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди за спеціальністю „Дошкільне виховання Музичне виховання”, Викладач дошкільної педагогіки і психології. Вихователь дітей дошкільного віку. Музичний керівник. У 1999 році закінчила Харківський обласний інститут удосконалення вчителів за спеціальністю „дефектологія”. Логопед. У 2013 році закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди за спеціальністю „Управління навчальним закладом” та здобула кваліфікацію керівника підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання).
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст першої категорії.
Директор ЗДО дуже складна та кропітка професія. Від кого залежить грамотна робота дошкільного навчального закладу? Звісно, насамперед, від керівника. У тому, що завідувач має бути хорошим керівником, організатором, ніхто не сумнівається. Керувати професійно – справа складна. Справжній професіоналізм керівника- це уміння створити грамотний колектив.
Дитячий садок не може бути схожим на школу чи інші навчальні заклади. Він – дитячий садок, він – для дітей. І той, хто там працює, має насамперед розуміти перспективу розвитку поки що маленької людини і нести за неї відповідальність.
Завідувач ДНЗ повинен не тільки сам розуміти дітей, йому слід навчити цього вихователів і пильно стежити за їх педагогічною культурою. Він має бути на дві голови вищим у своїх знаннях, адже, якщо немає педагогічної грамотності, культури у завідувача, годі цього вимагати від колективу.
Основа роботи керівника – це не керування, а подолання перешкод, які заважають нормально працювати колективу.
Роки, проведені поряд з дітьми…Бачити, як на твоїх очах відбувається становлення людської особистості.
Чи може бути щось краще, ніж дивитися в допитливі дитячі очі, довірливо держати в своїх руках тендітну дитячу долоньку? Бути причетною до цього, впливати на розвиток і виховання дітей – це є сенсом мого життя і моєю роботою.
Завданням педагогічного колективу, який я очолюю 2 роки є створення умов для розвитку компетентної особистості,поліпшення якості освітнього процесу, підвищення фахової майстерності кожного працівника, удосконалення взаємодії з батьками.
Зміст освітньої роботи з дітьми нашого дошкільного закладу відповідає основним вимогам та концептуальним засадам Базового компоненту дошкільної освіти України – оволодіння змістом дошкільної освіти упродовж усього періоду дошкільного дитинства, визнання цінності кожної вікової сходинки в особистісному розвитку при повній реалізації дитиною своїх потенційних можливостей.
Наш заклад забеспечує фізичне, психічне здоров´я дитини, ії різнобічний, гармонійний розвиток, набуття життєвого досвіду, підготовку до навчання у школі. Здійснюється диференційований підхід до кожного вихованця згідно реалізації особистісно-орієнтованого навчання. Створені всі умови для атмосфери затишку, доброзичливості та прихильності до дітей.
Колектив закладу широко використовує проектні технології, що дає змогу урізноманітнити освітній процес в ДНЗ, зробити його цікавим для дітей, педагогів та батьків, які є повноправними учасниками освітнього процесу в нашому дошкільному закладі.
Один із основних принципів нашої роботи – це відкритість. Ми завжди готові поділитись досвідом своєї роботи з колегами, з батьками.
Якщо ви обрали наш садочок
Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює комісія у складі: керівник закладу, вихователь-методист, старша медична сестра протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження (ксерокопія).
Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками та медичними висновками спеціалістів. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 календарних днів).
МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ!
ЧЕКАЄМО НА ВАС У НАШОМУ САДОЧКУ!